• Dołącz do nas

Trenerzy

KOORDYNATOR
 
Robert Kolendowicz
tel.: 600 368 829
 
r.kolendowicz@pogonszczecin.pl
 
Trener juniorów starszych:
 
Paweł Cretti
tel.: 603 742 900
 
p.cretti@pogonszczecin.pl
 
Trener juniorów młodszych:
 
Piotr Łęczyński
tel.: 504 120 940
 
p.leczynski@pogonszczecin.pl
 
Trener juniorów młodszych (rocznik 2001):
 
Andrzej Tychowski
tel.: 502 254 808
 
a.tychowski@pogonszczecin.pl
 
Trener trampkarzy starszych (rocznik 2002):
 
Michał Zygoń
tel.: 608 642 882
 
m.zygon@pogonszczecin.pl
 

 

Trenerzy trampkarzy młodszych (rocznik 2003):
 
Patryk Dąbrowski, Robert Skok
tel.: 534 664 887
tel.: 661 329 520
 
p.dabrowski@pogonszczecin.pl

 

Trenerzy młodzików starszych (rocznik 2004):
 
Marcin Łazowski, Maciej Majak (grupa naborowa)
tel.: 692 791 041
tel.: 883 130 289
 
m.lazowski@pogonszczecin.pl
m.majak@pogonszczecin.pl
Trenerzy młodzików młodszych (rocznik 2005):
 
Leszek Muskała, Maciej Majak (grupa naborowa)
tel.: 500 155 373
tel.: 883 130 289
 
l.muskala@pogonszczecin.pl
m.majak@pogonszczecin.pl
 
Trenerzy orlików starszych (rocznik 2006):
 
Tomasz Bielecki, Patryk Florczak (grupa naborowa)
tel.: 608 536 937
tel.: 535 810 905
 
t.bielecki@pogonszczecin.pl
p.florczak@pogonszczecin.pl
 
Trenerzy orlików młodszych (rocznik 2007):
 
Marcin Pawlonka, Patryk Florczak (grupa naborowa)
tel.: 664 738 905
tel.: 535 810 905
 
m.pawlonka@pogonszczecin.pl
p.florczak@pogonszczecin.pl
 
Trenerzy żaków starszych (rocznik 2008):
 
Artur Chwedczuk, Paweł Burczak (grupa naborowa)
tel.: 662 093 102
tel.: 728 133 977
 
a.chwedczuk@pogonszczecin.pl
p.burczak@pogonszczecin.pl
 
Trenerzy żaków młodszych (rocznik 2009):
 
Marek Łukasiak, Paweł Burczak (grupa naborowa)
tel.: 601 567 416
tel.: 728 133 977
 
m.lukasiak@pogonszczecin.pl
 
Trenerzy grup przedszkolnych (roczniki 2010/11):
 
Łukasz Szczot, Aneta Korpowska,
Małgorzata Pakulska, Piotr Sochański
tel.: 724 183 123
 
l.szczot@pogonszczecin.pl
 
Trenerzy bramkarzy:
 
III liga, JS, JM
 
Wojciech Tomasiewicz
tel.: 731 982 079
 
w.tomasiewicz@pogonszczecin.pl
 
roczniki 2001, 2002, 2003
 
Grzegorz Otocki
tel.: 510 230 822
 
roczniki 2003, 2004, 2005, 2006 i 2007
 
Mariusz Giergiel
tel.: 603 760 322

 


 

Menu

 

ZOBACZ WIĘCEJ FILMÓW


Partnerzy Akademii:

         




P
rzyjaciel Akademii

 

Facebook - dołącz do nas

[Zamknij]
Ważne: nasze strony wykorzystują pliki cookies. Używamy informacji zapisanych za pomocą cookies i podobnych technologii m.in. w celach reklamowych i statystycznych oraz w celu dostosowania naszych serwisów do indywidualnych potrzeb użytkowników. Mogą też stosować je współpracujący z nami reklamodawcy, firmy badawcze oraz dostawcy aplikacji multimedialnych. W programie służącym do obsługi internetu można zmienić ustawienia dotyczące cookies. Korzystanie z naszych serwisów internetowych bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zapisane w pamięci urządzenia.